Ładowanie
Homescreens

Android Homescreens Setup #1

Zgodnie z obietnicą – dziś publikujemy pierwszy zestaw Waszych i naszych homescreenów. Zaczynamy!


by @Chester

Launcher: Huawei Launcher

Ikony: Huawei

Widżety: Huawei

W oczy rzuca się fajna minimalistyczna tapeta z równie minimalistycznym widżetem zegara i ułożeniem ikon. Doceniam i bardzo lubię homescreeny, które tworzone są na oryginalnych launcherach.


by @Kacper Pijacki

Launcher: Nova Launcher

Ikony: Domyślne ikony, Adaptive Icons

Widżety: Pasek wyszukiwania z Nova Launcher

Motyw: EliteTheme2, KangVip Tools

W tym przypadku, Kacper podzielił się z nami wieloma homescreenami, ale z racji na skończone i wcale nie takie duże miejsce na serwerze, wybrałem jeden – moim zdaniem najlepszy. W oczy rzuca się przede wszystkim stylizacja na starsze lata – zmodyfikowany pasek powiadomień i  pasek nawigacyjny dobitnie o tym świadczą.


by @slaw

Launcher: Huawei Launcher

Ikony: Dark Mode

Widżety: KWGT, BlackPlayer

Motyw: Dark Mode

Tutaj również zostały przesłane dwie prace i wybrałem tę moim zdaniem lepszą. Widzimy homescreen utrzymany w ciemnej kolorystyce. Osobiście również preferuję ciemną tonację. Warto wspomnieć, że ten ekran główny został wykonany na urządzeniu z proporcjami ekranu 18:9. Z tego powodu widać zmniejszoną szerokość i większą wysokość.


by Wojtek H

Launcher: Nova Launcher

Ikony: UX S8

Widżety: Huawei, pasek wyszukiwania z Nova Launcher

Motyw: Huawei

W tym wypadku również widać wydłużone proporcje 18:9. Ikony UX S8 to świetny wybór, bo po prostu bardzo fajnie się prezentują niezależnie od tapety i launchera. Tapeta z logotypem Google świetnie uwydatnia owe proporcje.


by Negative

Launcher: Nova Launcher

Ikony: CandyCons, Pixel Icon Pack w zasobniku z aplikacjami

Widżety: Pasek wyszukiwania z Nova Launcher, Zegar by Samsung

Motyw: Miu Black

Jako, że jestem dużym fanem Strażników Galaktyki , to właśnie oni dziś goszczą na moim ekranie głównym. Kropki na dole są ikonami programów i mają kolor, którym wyróżnia się dana aplikacja. Cała kompozycja świetnie wygląda na urządzeniu wyposażonym w ekran AMOLED o którym pisałem już wcześniej. Żałuję tylko braku 18:9, ale to się zapewne wkrótce zmieni.


Jeśli Ty również chcesz pokazać nam swój homescreen, to serdecznie zapraszamy Cię na specjalnie utworzoną do tego celu, grupie na Telegramie. Znajdziesz ją tutaj.

Która propozycja homescreenów najbardziej Ci się spodobała? Koniecznie daj nam znać poniżej. 🙂

Inne wpisy:
Polecane