Ładowanie
Różne

Nasze cele na rok 2018 i pewne wyjaśnienia

Dobry wieczór, po bardzo długiej przerwie.

Witam się z Tobą w nowym, 2018 roku. W związku z naszą długą nieobecnością i brakiem jakichkolwiek oznak życia należą Ci się szczere przeprosiny. Zacznę więc właśnie od tego.

W imieniu swoim i Wojtka przepraszam za nieobecność. Ostatnio dużo się wydarzyło i nie mieliśmy czasu na prowadzenie Świata Mobilnego, nad czym bardzo ubolewamy. Obiecujemy, że razem z nowym rokiem, postaramy się wrócić na właściwe tory i publikować znacznie częściej. Niestety oboje mamy swoje obowiązki i nie zawsze możemy wygospodarować czas na pisanie wartościowych i ciekawych treści.

Nasze cele na rok 2018


Pierwszą rzeczą jest chęć zdobycia szerokiej publiczności. Zdajemy sobie sprawę, że z obecnym tempem publikacji tekstów daleko nie zajdziemy. Dlatego pierwsze, nad czym chcemy się skupić, to codzienne publikowanie różnych tekstów. Świat Mobilny od strony technicznej jest już gotowy, dzięki czemu możemy poświęcić się w całości na treści.

Pokrewną sprawą jest chęć publikowania kilku tekstów dziennie. W związku z tym, prosimy wszystkie chętne osoby do kontaktu na adres mailowy rekrutacja@swiatmobilny.com lub odwiedzenia strony – Rekrutacja. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z blogowaniem to nic straconego, razem z nami nabierzesz doświadczenia.

Szukamy zwłaszcza osób początkujących w pisaniu tekstów, ale szczerzej orientujących się w rynku mobilnym. Chcemy byś razem z nami wspinał się na sam szczyt blogów technologicznych. Wszystkie pomysły jakie razem ze sobą do nas wniesiesz, masz szansę zrealizować. Im więcej kreatywnych głów, tym lepiej. Dodam, że nie musisz wiedzieć wszystkiego o rynku mobilnym, nikt tego nie wie. Dla dobra ogółu, możesz objąć dział, w którym czujesz się najlepiej.

Z racji tego, że kochamy telefony i wszystko co z nimi związane, planujemy wprowadzić kilka innych, nowych kategorii. Jakie to kategorie? O tym dowiesz się wkrótce. 🙂

Zauważyliśmy również dość duży ruch w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku. Nie dziwię się, że nie przekłada się on na liczbę polubień, skoro praktycznie nic tam nie publikujemy. To również się zmieni. W 2018 roku planujemy zdecydowanie zwiększyć swoją obecność na rynku social mediów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że media społecznościowe to główny kanał transmisji w Internecie.

Mała prośba na koniec.

Każdy lubi wiedzieć, kto go ogląda. Z kilkuset unikalnych użytkowników, którzy zdążyli nas odwiedzić tylko, jedna zaczęła się udzielać w komentarzach.

Serdecznie Cię Adam z tego miejsca pozdrawiam. 😉

Chcielibyśmy poznać wszystkich naszych Czytelników, dlatego miło byłoby, gdybyś dał nam o sobie znać w komentarzu. Liczby nie oddają niczego poza statystyką, a nawet krótka wymiana zdań sprawia, że więź staje się bliższa.

Korzystając z okazji, chciałbym życzyć Ci serdeczne życzenia noworoczne. Życzę braku barier w spełnianiu marzeń, łatwiejszego wytrwania w postanowieniach na ten rok oraz zdrowia Tobie i Twojej rodzinie.

Jutro pojawi się recenzja produktu polskiej firmy 3mk – Matte – folii “redukującej” odciski palców i refleksy świetlne, a także weźmiemy na warsztat, podejście tej firmy do klienta.

Na miłe rozpoczęcie nowego roku, prawdopodobnie pojawi się również inny tekst Wojtka.

Napiszę teraz tak jakby powiedziało 90% twórców na YouTube – nie zapomnij o kliknięciu w dzwoneczek, bo dzięki temu nie ominą Cię nasze nowe wpisy.

Do przeczytania jutro.

Dobrej nocy.

Inne wpisy:
Polecane