Ładowanie
Aplikacje mobilneKomunikacjaNewsyRecenzje

Squid – od dziś my także w niej jesteśmy!

Jak już pisałem w moim poprzednim wpisie – TOP 5 aplikacji, doskonale wiecie, że jesteśmy wielkimi fanami aplikacji SQUID. Z tego też powodu napisaliśmy do Twórców aplikacji, z prośbą o włączenie naszej witryny do, tejże aplikacji. I chwilę później, dostaliśmy pozytywną odpowiedź!

Z tego miejsca, w imieniu Marcina i swoim, chcielibyśmy podziękować autorom aplikacji SQUID. Jest to niezwykle miłe. Dzięki “ośmiorniczce” mamy szansę dotrzeć do większego grona czytelników, co będzie dla nas jeszcze większą motywacją, aby pisać więcej treści. W ciągu najbliższych dwóch dni, nowe posty powinny pojawić się już w aplikacji. 

Więc jeszcze raz, serdecznie dziękujemy SQUID!


Funkcje 

Z tej okazji, chciałbym segregator wiadomości SQUID, opisać dla Was trochę szerzej niż ostatnim razem.

Na początek dla osób które nigdy nie słyszały o tym programie – czym właściwie jest SQUID

Jest czytnikiem informacji ze świata. Dzięki aplikacji, w jednym miejscu zbierzemy wszystkie strony i blogi, które nas interesują. Interesujecie się sportem? Wiadomości z tej kategorii w niej znajdziecie. Interesujecie się technologią? Również jest w SQUID. Oczywiście mamy jeszcze całą masę innych kategorii m.in.: styl życia, moda i uroda, plotki, design, rodzina, rozrywka, humor, gry, esport, polityka czy biznes. Tak jak widzicie, dzięki temu segregatorowi treści uzyskamy łatwiejszy dostęp do informacji z Polski i ze świata. Jest to o wiele wygodniejsze, niż gdybyśmy musieli wchodzić na każdy interesujący nas portal przez przeglądarkę.

Teraz kilka słów o funkcjach aplikacji. Pierwsza z nich – powiadomienia Push. Tutaj chyba nie muszę się zbytnio rozpisywać – w skrócie, będziemy otrzymywali powiadomienia o nowych postach z danej kategorii. Następnie możliwość zablokowania wybranych portali, które nas nie interesują.

Jednakże dwie, najważniejsze według mnie funkcje zostawiłem na sam koniec. Są to: możliwość włączenia widoku – sam tekst + grafiki zawarte w danej publikacji oraz możliwość kreślenia, pisania, wklejania naklejek w danym artykule. Chociaż pierwszy  z “ficzerów” nie jest dostępny na wszystkich witrynach internetowych, tak jak już go mamy to jest bardzo przydatny. Dany artykuł staje się wtedy łatwiejszy do czytania i możemy skupić się tylko na treści. Staje się też wtedy o wiele bardziej responsywny.

Wyczekujcie naszych wpisów w tej aplikacji. Zachęcamy do pobrania, gdyż dzięki niej będzie się Wam łatwiej oraz szybciej czytało nasze treści na urządzeniach mobilnych. Jeśli już z niej korzystacie dajcie znać w komentarzach oraz napiszcie co o niej sądzicie.

Inne wpisy:
Polecane